Načítám Akce

« Všechny Akce

Prolínání světů – meditační cyklus 1/3

1. dubna

800,- Kč – 950,- Kč

 Meditační soubor tří navazujících meditací, zaměřený na sebepoznání, harmonizaci nitra, uzdravení.

1. Naše tvůrčí síla

2. Emoce – základ mezilidských vztahů

3. Citové vazby, sebeuvědomění

Každý jsme středem svého vesmíru -osobitě vnímaného světa. Prožíváme si své JÁ v sobě a zároveň v prostoru, ve kterém se pohybují ostatní. Tyto jedinečné světy se míjejí, dotýkají prolínají i vzájemně propojují a také rozdělují. Je to neustálý proces vzájemných vztahů, ve kterém se učíme žít, reagovat, rozvíjet se a tvořit. Podle hloubky prolnutí vnímáme sílu i intimitu vztahu. Učíme se vnímat jemnou energii proudící mezi jednotlivými světy a vlastním nastavením ovládáme její tok. Když jsou energie ve vzájemné shodě, harmonii, cítíme pohodu, klid, svobodu i toleranci, které mohou přejít do vzájemné rezonance (souznění), ve kterých prožíváme vnitřní mír, radost, štěstí a nadevším lásku. Pokud se energie míjejí nebo nerezonují, jsme rozladění, můžeme mít sklony k hněvu, strachu, pocitu osamění, nepochopení, zbytečnosti i dalším emocím, které nejsou příjemné pro nás ani naše okolí. Ztrácíme energii i zdroj, ze kterého ji můžeme doplňovat. Naším cílem je, nalézt v první řadě v sobě a pak i ve svém okolí rovnováhu, která nám pomáhá prolínat svůj svět s těmi ostatními bez jakýchkoli negací a naplňovat smysl života, vzájemně se obohacovat a rozvíjet se.

V semináři pracujeme v niterných hladinách, kde si s pomocí našich duchovních průvodců uvědomujeme svoji vnitřní sílu a posilujeme intuici, která nám pomůže postupně najít a odblokovat příčiny, které mohou být uložené různě hluboko v nás. Počet míst je omezený, proto je vhodné se v předstihu objednat.

tel: 602 109 786

e-mail: j66@seznam.cz

Cena v místě: 950,- Kč. Při platbě předem na účet: 800,- Kč –

č.ú.: 2479750207/0100 v.s.: 1042023 s.s.: datum narození (DDMMRRRR)

Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.

Podrobnosti

Datum:
1. dubna
Cena:
800,- Kč – 950,- Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
http://stesticko.cz/prednasky/Prolinani-svetu-meditacni-cyklus-1/3-Jiri-Nohovec-Romana-Hosnova/2591

Pořadatelé

Jiří Nohovec
Romana Hošnová
Knihkupectví Štěstíčko

Místo konání

Knihkupectví Štěstíčko
Nám. Republiky 21
Plzeň, Plzeňský 301 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
777 263 352
Webová stránka:
http://www.stesticko.cz/