Z deníku hvězdné cestovatelky

Soubor přednášek na téma „astrálního cestování“

Volné povídání o autentickém opouštění fyzického těla a cestování do uvěřitelně skutečných světů, jejichž existence v nás všech může podnítit velkou naději na vytvoření mnohem lepšího života na Zemi, než si v této chvíli dokážeme vůbec představit. Existenci těchto světů nelze vědecky podchytit, ale přesto poselství, která z nich k nám přicházejí (pokud se rozhodneme jim naslouchat) nám mohou pomoci nalézt sami sebe i svoje místo v nekonečném vesmíru, pochopit smysl života a nasměrovat svoji životní cestu „správným“ směrem. O úžasných setkáních, o kterých mnozí lidé zatím pouze sní.

Témata:

1)  Uvěřitelně skutečné setkání 1 –

O práci s léčivou energií, která vedla k uvěřitelně skutečnému setkání setkání s duchovním průvodcem a úžasným a poučným cestám do jiných dimenzí našeho vesmíru. Prostor s fialovou září.

2)  Louka plná prožitků –

O louce, na které si osobním prožitkem pod vedením svého průvodce můžete vzpomenout na základní principy a fungování života i na důležité a podstatné okamžiky svých odžitých zkušeností.

3)  Ostrov – moje tajné nebe –

Pláž, loďka a ostrov. Místa kde dáte průchod své fantazii a tvořivosti. Co si vytvoříte na pláži v písku, na ostrově najdete v plné kráse a velikosti. Ostrov je vlastním soukromým prostorem, místem nádherných setkání s bytostmi, které máte ve svém srdci a přitom (už) nejsou ve vašem reálném světě.

4)  Hampur – město uskutečněných snů –

Dokázali byste přijmout skutečnost, že někde stojí město, ve kterém právě vy jste hlavním představitelem, kde vy nesete symboly vlády a pravomoci soudce? Kde ruku v ruce s těmito odznaky nesete i zodpovědnost a váhu rozhodování – nejen za sebe ale i za ostatní bytosti sdílející s vámi společný prostor?

5)  Uvěřitelně skutečné setkání 2 – Ježíš –

Prostor prozářený čistým bílým světlem a nekonečnou láskou. Setkání, po kterém touží miliony věřících lidí a přesto tak přirozené, jako by jste šli na návštěvu ke svému sousedovi nebo on přišel za vámi. MOUDROST, POKORA, LÁSKA.

6)  Chalandea – planeta sounáležitosti –

Na otázku, zda mimo naši planetu existuje jiný život ve vesmíru, je velmi jednoduchá odpověď – ANO. Planeta kde si lidé, velmi podobní nám, váží své planety a dokáží s ní komunikovat. Planeta, kde lidé tvoří pro celek, každý dělá, co je mu přirozené a přesto nikdo nikde ani nikomu nic nechybí.

7)  Bílé město – centrum našich průvodců – 

Velké bílé město, do kterého vás pozve a doprovodí váš světelný průvodce a kde se můžete setkat s dalšími hvězdnými cestovateli s jejich doprovody. Zde se můžete vzdělávat ve školách pod vedením moudrých bytostí a sedět v jedné lavici třeba se svým milovaným i přesto, že si to on po návratu nebude pamatovat.