Prolínání Světů – meditační cyklus

Každý jsme středem svého vesmíru -osobitě vnímaného světa. Prožíváme si své JÁ v sobě a zároveň v prostoru, ve kterém se pohybují ostatní. Tyto jedinečné světy se míjejí, dotýkají prolínají i vzájemně propojují a také rozdělují. Je to neustálý proces vzájemných vztahů, ve kterém se učíme žít, reagovat, rozvíjet se a tvořit. Podle hloubky prolnutí vnímáme sílu i intimitu vztahu. Učíme se vnímat jemnou energii proudící mezi jednotlivými světy a vlastním nastavením ovládáme její tok.

Když jsou energie ve vzájemné shodě, harmonii, cítíme pohodu, klid, svobodu i toleranci, které mohou přejít do vzájemné rezonance (souznění), ve kterých prožíváme vnitřní mír, radost, štěstí a nadevším lásku. Pokud se energie míjejí nebo nerezonují, jsme rozladění, můžeme mít sklony k hněvu, strachu, pocitu osamění, nepochopení, zbytečnosti i dalším emocím, které nejsou příjemné pro nás ani naše okolí. Ztrácíme energii i zdroj, ze kterého ji můžeme doplňovat.

Naším cílem je, nalézt v první řadě v sobě a pak i ve svém okolí rovnováhu, která nám pomáhá prolínat svůj svět s těmi ostatními bez jakýchkoli negací a naplňovat smysl života, vzájemně se obohacovat a rozvíjet se.

V semináři pracujeme v niterných hladinách, kde si s pomocí našich duchovních průvodců uvědomujeme svoji vnitřní sílu a posilujeme intuici, která nám pomůže postupně najít a odblokovat příčiny, které mohou být uložené různě hluboko v nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *