Návraty do uvěřitelné skutečnosti

aneb obyčejné vyprávění o neobyčejných cestách

Možná patříte mezi lidi, kteří hledají smysl svého bytí – meditujete,  navštěvujete přednášky a semináře domácích i zahraničních autorů, cvičíte podle návodů v jejich knihách, cestujete daleko za hranice naší vlasti, abyste se dotkli moudrosti dálného východu nebo umění šamanů domorodých kmenů Jižní či Severní Ameriky, pijete čajové směsi nebo odvary z rostlin, aby jste docílili vyššího stavu vědomí a alespoň na chvilku se dotkli moudrosti univerza. Daří se Vám to? A co kdyby se Vám zničehonic svěřil člověk, kterého znáte odjakživa a řekl: „Nic z toho jsem nikdy nedělal a přesto to mohu kdykoli zažít?“. Co kdyby jste ve vaší ulici potkali souseda či kamaráda, kterého znáte odjakživa a on Vám řekl: „Byl jsem v jiné realitě“, nebo: „Navštívil jsem jinou planetu,“- a dopodrobna by vyprávěl stěží uvěřitelné zážitky, které by připomínaly zážitky hrdinů z amerických scifi seriálů. Uvěříte mu? Většina lidí by se nejspíš pousmála a pak si zaťukala na čelo a pomyslela si, že ten chudáček asi tráví před televizí víc času než je zdrávo. A přesto se to může stát… Jste připraveni vnímat a přijímat takové informace bez pochybností o vlastním zdravém rozumu? Můžete to zjistit…

Přednáška Návraty do uvěřitelné skutečnosti je směřována (nejen) k těm, kteří si v srdci uchovávají víru, že svět, ve kterém právě žijeme, není samotným a nejkrásnějším světem ve vesmíru. Je to příběh jednoho pozemského setkání, který zdaleka není jediným, a přesto se může zdát jedinečným. Příběh setkání Petry a Jiřího, dvou lidí na Zemi, které otevřelo brány k neobyčejným setkáním ve Vesmíru.

Součástí přednášky je povídání o životní cestě, která vede přes radosti i úskalí běžného života, od (ne)hledání a (ne)uvědomování si sebe sama až k překvapivému setkání s vlastním JÁ. O cestě, která má zajímavou minulost, bohatou přítomnost i nádhernou budoucnost. O cestě, která se nedrží jen povrchu naší krásné planety, ale dokázala překonat její přitažlivost a zamířila i do jiných světů, aby z nich přinesla zážitky, zkušenosti i naději. O cestě, po níž nikdy nejdeme sami a nikdy ji nemusíme opakovat.

Přednáška je i povídáním o práci s léčivou energií, meditacích, vědomém astrálním cestování, návratech do minulých životů, návštěvách jiných světů a uvěřitelně skutečných setkáních s bytostmi jsoucích v těchto světech.

Přednášející:  Petra Pikartová, Jiří Nohovec