Prožitkový seminář – Cesta ke Slunci

Naše cesta začíná v nás v našem Slunci… Každý člověk je jedinečný a svým způsobem nenahraditelný, jako malý barevný kamínek v obrovské mozaice světa a jeho život je nenapodobitelný originál, jehož výjimečnost si můžeme uvědomit teprve díky přítomnosti ostatních lidí kolem nás. Bez nich bychom byli nikým i ničím… Všechno je tak, jak má být a všichni jsou na svých místech. Nikdo nepřebývá a nikdo nechybí. A  všichni bez výjimky máme ke svému životu po ruce všechno, co potřebujeme… Přesto můžeme mít pocit, že něco není v pořádku. Svět kolem nás? Nebo my?… I když bychom raději měnili okolní svět, musíme začít nejdřív u sebe… Najít slunce v sobě, posílit jeho záři, a tou pak uzdravovat svět kolem nás. Být Sluncem a  zároveň kráčet po cestě ke Slunci. A nakonec zjistit, že Slunce v nás i Slunce, ke kterému vede naše cesta jsou jedním…

Toto pracovní setkání je šancí pro ty, kteří vědomě hledají a chtějí nalézt správný směr cesty svého života, vzít zodpovědnost do svých rukou i pochopit jeho smysl. Hlavním směrem tohoto pracovního setkání je harmonizace celé naší bytosti propojením fyzické, mentální i duchovní roviny, otevření a posílení našich skrytých schopností i jedinečností.

Obsah semináře je tvořen ze souborem vedených léčivých meditací, jednoduchých, účinných technik a cvičení, jejichž smyslem je naučit každého účastníka pracovat na poznání sebe sama – svého nitra, jeho očištění a otevření se pozitivnímu přijímání přítomnosti a nalezení odvahy k potřebným změnám v životě. Nalezení slunce, které prozáří celou vaši bytost i váš svět.

Seminář je sestaven na základě osobních prožitků a práce s našimi světelnými průvodci. Naším cílem je Vám tyto prožitky nejen představit, ale dát Vám možnost je i prožívat. A především poznat, jak rychle bez větší námahy, dokážete vyladit svůj život.

Pro celodenní práci je vhodný pohodlný oděv, podložka na ležení (meditace trvají přibližně 1 hod.), teplou přikrývku, potřeby pro psaní i malování, svačinu a lehké nápoje. Před seminářem ani v jeho průběhu není vhodné požívat alkoholické nápoje či jiné látky s vlivem na stav vědomí.

Seminář vedou Petra Pikartová a Jiří Nohovec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *