Cesta uplynulou přítomností – prožitkový seminář

Tajemno minulé přítomnosti, minulých životů a jejich případné existence se dotýká většiny lidí. Přinejmenším nějaká zbloudilá myšlenka občas každého zavede k úvaze, zda přítomnost, kterou prožívá, není důsledkem nějaké (ne)činnosti v jeho minulosti. Na semináři můžete zjistit, že je to skutečně tak.
Každý máme za sebou řadu životů a širokou sbírku rozmanitých prožitků, ze kterých dnes, zpravidla nevědomky, čerpáme. Minulost je zdrojem našich zkušeností dobrých i těch horších a náhled do ní nám může pomoci pochopit přítomnost. Při pohledu do minulosti zjišťujeme, že naše vnímání časoprostoru může být pouhou iluzí. Přítomnost nikdy není „trestem“ za naše předchozí životy, je to průběh zkušenosti, kterou jsme se rozhodli získat. Pokud ji dobře zpracujeme, nemusíme ji opakovat. Seminář je složený z vedených meditací, které Vám pomohou dané téma postupně otevřít, vyčistit a zpracovat. Meditace jsou vytvořeny na základě reálných prožitků při vstupech do minulých životů, o kterých si také budeme povídat. Seminář vede: Jiří Nohovec Čas konání: 8.00 – 20.00 hod včetně občerstvovacích přestávek. Počet míst je omezený, proto je lepší se v předstihu objednat. tel: 602 109 786 e-mail: nohovec@uveritelnaskutecnost.cz
Cena v místě: 1.500,- Kč
Při platbě předem na účet: 1.300,- Kč –
č.ú.: 2479750207/0100
v.s.: 23032019
s.s.: datum narození (DDMMRRRR)
Pro celodenní práci je vhodný pohodlný oděv, podložka na ležení (meditace trvají cca 1 hod.), teplou přikrývku (spacák), potřeby pro psaní, svačinu a lehké nápoje. Před seminářem ani v jeho průběhu není vhodné požívat alkoholické nápoje či jiné látky s vlivem na stav vědomí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *